Úspěchy na 38. Mezinárodní konferenci chemie roztoků (38ICSC)

Naše doktorandky Pavlína Matysová a Šárka Dědičová z programu Počítačové modelování ve vědě a technice se zúčastnily 38. Mezinárodní konference chemie roztoků (38ICSC), která se konala 9. – 14. června v Srbském Bělehradu. Studentky se zde seznámily s novými poznatky v oblasti chemie roztoků a termodynamiky a úspěšně prezentovaly své dosavadní vědecké výsledky v oblasti modelování roztoků solí a polymerů. Velká gratulace pak náleží Pavlíně Matysové, které se podařilo za své výsledky získat ocenění za nejlepší poster s názvem „Molekulární simulace hydrátů solí“. Ještě jednou blahopřejeme k úspěchu a děkujeme oběma studentkám za to, že svou prací skvěle reprezentovaly naši katedru a celou univerzitu.